NEXTIN je butiková poradenská a projektová společnost specializující se na moderní telekomunikace a business development – od infrastruktury a služeb wholesale, přes telekomunikační služby v oblasti retailu až po řešení pro telekomunikační operátory a poskytovatele služeb.

Naši experti se dokáží perfektně zaměřit na strategii, marketing a business development v celém telekomunikačním řetězci – od spotřebitele po podniky, od obsahu po aplikace, od mobilních zařízení po wireless infrastrukturu – se zvláštním zaměřením na oblast wholesale.

 

 

Proč naši klienti volí NEXTIN

Naše služby pokrývají širokou škálu funkcí, které mohou podpořit vaše podnikání unikátním myšlením a nápady a můžete také benefitovat z naší sítě v rámci celého odvětví. S vrcholovým managementem spolupracujeme při vývoji a implementaci strategie a taktiky, které vám umožní získat trh a vytvořit hodnotu pro akcionáře.

Vzhledem k našim pracovním zkušenostem v oblasti internetu, mobilních a fixních telekomunikací máme unikátní výhodu širokého rozhledu, který nám pomáhá chápat dnešní nestabilní dobu.

Na Vaše podnikání se díváme jako na celek a rozumíme tomu, jak zapadá do celého ekosystému se všemi jeho neustále se měnícími částmi.

Společnost NEXTIN je hrdá na to, že poskytuje svým klientů vysoce ceněné služby a vždy vítá příležitost, jak vaší firmě pomoci nadefinovat a také realizovat vítěznou obchodní strategii.

 

Vedení Společnosti

Ing. Pavel Jiroušek, MBA, výkonný ředitel           Profil on LinkedIn 

Ing. Ivana Kuldová, finanční ředitelka                     Finanční analytik, Daňový poradce

Kam dál? Klikněte na tlačítko.